Spotkanie w AON z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dnia 10 grudnia 2015 roku w siedzibie Akademii Obrony Narodowej w Rembertowie odbyło się, jak co roku, tradycyjne spotkanie wigilijne, zorganizowane przez Wyższą Szkołę Społeczno-Ekonomiczną i Fundację Nowe Teraz. Spotkania wigilijne WSSE stały się nieodłączną tradycją do wspólnego przeżywania tego wyjątkowego czasu Świąt Bożego Narodzenia, a także nadchodzącego Nowego 2016 Roku.

Uczestniczyli w nim: z-ca Szefa Zarządu Kierowania i Dowodzenia Sz. Gen. WP, przedstawiciele Akademii Obrony Narodowej z zastępcą kanclerza płk. mgr. Zbigniewem Baczkowskim i dziekanem Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego płk. dr. hab. Ryszardem Niedźwieckim wraz z reprezentacją wykładowców oraz przedstawiciele wykładowców Wojskowej Akademii Technicznej na czele z dziekanem Wydziału Logistyki gen dyw. (r.) dr hab. Julianem Majem, jak również delegaci firm: Gerda, MPSPL, Dekor, ID Paź, White Fish Media oraz miesięcznika Eurogospodarki. Życzenia świąteczne wszystkim zebranym przekazał gospodarz uroczystości - rektor Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej dr inż. Eugeniusz Piedziuk oraz adiunkt - ks. dr Wiesław Bożejewicz.

To jedyne w swoim rodzaju spotkanie było uroczystym, nastrojowym świętowaniem, gdyż gospodarze uroczystości zadbali zarówno o wyborne potrawy na świątecznym stole, jak i klimat świątecznej, ciepłej, rodzinnej atmosfery, która towarzyszyła przez cały czas spotkania. To niezwykłe spotkanie zostało uwiecznione sesją fotograficzną. W pamięci wszystkich uczestników na długo pozostaną wzruszające wspomnienia z tej wigilijnej uroczystości.